Apie mus

Kodėl mums tai rūpi, ko mes siekiame?
w

Bendraminčių susitikimai

Vilniaus ir Kauno mamų su vaikais susitikimai, kuriuose smagiai leidžiame laiką, dalinamės savo patirtimi apie mokymąsi šeimoje. Prisijunkite!

Aktyvistų susitikimai

Periodiniai aktyvių žmonių susitikimai, kuriuose sudaromi veiksmų planai, siekiant įteisinti vaikų mokymą šeimoje. Kuriame, dirbame, siekiame!

y

Idėjų viešinimas

Siekiame mokymosi šeimoje privalumus parodyti visuomenei, sulaužyti stereotipus apie socializacijos trūkumą, suteikti tėvams įdėjų apie mokymą ir ugdymą.

Kas mus sieja?

 

Kas mus siejaMes esame Mokymosi šeimoje bendruomenė, kurios narius vienija meilė savo vaikams ir atsakomybė už jų ugdymą. Mūsų netenkina tai, kas šiandien vyksta tradicinėje mokykloje – mes tikime, kad ne sistema, o šeima, tėvai žino, kas yra geriausia jų vaikui, ir norime, kad Lietuvoje, kaip laisvoje, išsivysčiusioje ir demokratinėje šalyje, būtų galimybė kiekvienai šeimai rinktis tokį mokymo(si) būdą, kuris pagal šeimoje puoselėjamas vertybes ir įsitikinimus yra jiems priimtiniausias. Tokį mokymosi būdą, kurį užtikrina Lietuvos Respublikos konstitucija bei garantuoja Švietimo įstatymas.

Siekiame, kad tiems, kurie turi poreikį mokytis ar savo vaikus mokyti/ugdyti kitaip, ​Lietuvoje būtų sudaryta tokia galimybė.

Su mumis galite susisiekti adresu info@laisvivaikai.lt

Susisiekite

Parašykite mums elektroninį laišką

Susisiekti
Close